ZA HORYZONT

Kiedy zakładaliśmy stowarzyszenie przyświecał nam jeden cel: podzielić się naszą wiedzą ze wszystkimi, kto tej wiedzy szuka i jej chce. W naszych szeregach znajdziecie chyba wszystkich – od spawaczy po doktorów z ZUT, od artystów po mechaników, pracowników lasów, żołnierzy, prawników, informatyków i pracowników WUM… Taka siła plus nasze pasje daje nam wielkie możliwości aby wprowadzić odrobinę przygody w codzienne życie.

  Dzięki pasji i chęci dzielenia się wiedzą powstało nasze stowarzyszenie…ZA HORYZONT…” Bo sięgamy dalej, poza problemy dnia codziennego.” Chociaż mamy taką różnorodność w profesjach to łączy nas wielki wspólny cel – miłość do natury, do przyrody, do naszego naturalnego środowiska. Środowiska które nas karmi, leczy, koi, uczy. Od kilku lat naszą wiedzę i umiejętności doceniają włodarze miasta, gdyż pod jego sztandarem prowadzimy ośrodek edukacji ekologicznej dla mieszkańców naszego regionu. Nasze pomysły  i sposób prowadzenia jest doceniany nie tylko  przez Urząd Miasta ale, co dla nas najważniejsze, przez mieszkańców.

A co my w sumie robimy? Survival, terenoznawstwo, prepering, edukacja, tradycja, wędrówka przez epoki – słowem dobra zabawa. Zapraszamy do zapoznania się z tym, co już  zrobiliśmy i do naszych wspólnych przygód, które realizujemy lub będziemy realizować.

…Bo każda przygoda zaczyna się od pierwszego kroku…
…wystarczy go zrobić…
reszta przyjdzie sama 😉