S.T.A.L.K.E.R. – Pomiot Zony

Witamy Was serdecznie na stronie poświęconej LarPowi z uniwersum S.T.A.L.K.E.R. Zapraszamy do zapoznania się z nią: zarówno z regulaminem czy mechaniką gry jak i galerią zdjęć czy filmów. Większość tych zdjęć jest z naszego terenu, wiec macie szanse zerknąć, czego się u nas możecie spodziewać.

Nasz teren obfituje w rożnego rodzaju dolinki, wąwozy, pagórki, ale i też sporo jest pozostałości z okresu przedwojennego. Dla każdego cos dobrego. Jest gdzie się schować, są miejsca na zasadzki i są możliwości przemknąć przez teren niezauważonym przez nikogo.  Mamy podziemia i mamy punkty widokowe, gdzie można wpaść w zadumę nad sensem istnienia czy raczyć się pięknem ZONY

To wszystko czeka na Was – na Stalkerów, , którzy chcą poczuć chociaż namiastkę ZONY. Co prawda tej wymyślonej, jednak przez naszą wspólną miłość do tego uniwersum coraz bardziej realną. Zapraszamy Was do naszej strefy. Do tej już istniejącej, pięknej położonej na skraju puszczy jak i do tej larpowej, niebezpiecznej, tajemniczej, nieznanej, pełnej mutantów wojska i innego tałatajstwa zrodzonego dzięki CzAES.

Do zobaczenia w ZONIE.